בדיקת חשבונות

מתי לאחרונה בדקתם את הוצאות התקשורת ,השילוח או הליסינג של הארגון ?

אנחנו בחברת SAVEIT נבדוק אותן עבורך חינם לאורך 7 השנים האחרונות!

העבודה שלנו היא להחזיר לכם את הכסף שמגיע לכם ומדובר בהרבה מאד כסף!

 
מי מאתנו ניסה לא פעם להבין את החשבוניות של חברות התקשורת, השילוח או הליסינג– אך ללא הצלחה. גם בחברות עצמן מתקשים הנציגים לעיתים להבין ולהסביר את החשבונית הסבוכה – מה שיוצר אצלנו הלקוחות תסכול גדול ותחושת חוסר בטחון בספק.
הבעיה גדלה עוד יותר כאשר אנחנו מזהים חיוב שגוי או חיוב על שירות שלא הזמנו (זאת במידה ואנחנו מאתרים חיוב כזה אם לא, הרווח כולו של הספק).
לאור ניסיוננו רב השנים עם הספקים השונים אנחנו ב SAVE-IT  מתחייבים לחסוך לך את בזבוז הזמן והאנרגיה  ובסופו של דבר גם הרבה כסף  ונבצע עבורך בדיקה של חשבוניות הספקים בצורה מקיפה ויסודית, בהתאם לחוזה עליו חתמת. במידה ונמצא חיובים שגויים, תעריפים לא נכונים, שירותים שלא הוזמנו  וכו' נפנה עבורך לספק ונדרוש בגינם זיכוי מיידי ותיקון השגיאה במערכות החברה, על מנת שלא תחזור שוב.
הוצאות התקשורת, השילוח והליסינג  הינן סכומים  לא מבוטלים. לאחר ההסכם הראשוני שנחתם מול הספק, לא מתבצעת בד"כ בדיקת החשבוניות החודשיות בצורה מעמיקה ויסודית כגון : בדיקה של מגמות השימוש, עלויות וחיובים בגין שירותים שלא הוזמנו   מה שמביא במקרים רבים להוצאות גבוהות ומיותרות וכך משלמות חברות רבות סכומים לא מבוטלים לספקים– ללא הצדקה!
 SAVE-IT תבצע עבורך ניתוח מעמיק של החיובים עבור השירותים שהחברה צורכת ותפיק דוח מפורט שיסכם את עלויות השימושים למול החיובים ב-7 שנים האחרונות.
עלות השירות ב-SAVE-IT  הוא על בסיס הצלחה בלבד!  אם לא זוכיתם לא שילמתם!