אודותינו

SAVE-IT היא חברת ייעוץ, המתמחה בתחום התקשורת והשילוח הבינלאומי בישראל. מטרתה המרכזית היא לסייע ללקוחותיה בהוזלה משמעותית בעלות השירותים בתחומים אלו, הקטנת ההוצאות והגדלת הרווח. החברה מספקת שירותי ייעוץ, תכנון, ליווי, פיקוח ובקרה ללקוחות עסקיים קטנים, גדולים ומוסדיים בתחומים אלו ועוד. 
בחברת SAVE-IT אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ מקצועי וחיוני, המבוסס על ידע וניסיון רב, חדשנות טכנולוגית, תוכנות מתקדמות וייחודיות וצוות מקצועי ומיומן, שתפקידו לשרת את לקוחות החברה נאמנה ולסייע להם בכל עת.
SAVE-IT מעמידה לרשותך את צוות היועצים המומחים שלנו, שילמד את צרכי החברה או הארגון שלך, ויתאים על פיהם, את העסקה, הנכונה, והמשתלמת ביותר עבורך.
בעזרת הכרות עמוקה עם שוק התקשורת והמסחר בהיבט הרחב שלו (הספקים והלקוחות הגדולים, מכרזים, מחירים, מגמות, סטטיסטיקות, מודלים עדכניים, חוקים, ועוד) אנחנו עומדים לצד לקוחותינו אל מול ספקי השירות השונים ומבטיחים 100% הצלחה!
מוטי מזרחי
המייסד והבעלים של חברת SAVE-IT

בוגר הנדסת תעשיה וניהול בתחום השיווק מכללת תל אביב,
כמנהל לשעבר באחת מחברות הסלולר והאינטרנט בישראל, למדתי לעומק את רזי התחום: הנהלים, המערכות הקיימות בשוק, שיטות התמחור, הטעויות והשגיאות הנפוצות בחיובי הלקוחות.

עם הידע, הניסיון והמעוף שהבאתי איתי הקמתי את חברת SAVE-IT המסייעת היום לחברות ברחבי הארץ בניהול, בקרה ואופטימיזציה של הוצאות התקשרות ,השילוח והליסניג – ובחסכון גדול מאוד של כסף מדי חודש.

בעזרת הכרות עמוקה עם שוק התקשורת,השילוח והליסינג בהיבט הרחב שלו (הספקים והלקוחות הגדולים, מכרזים, מחירים, מגמות, סטטיסטיקות, מודלים עדכניים, חוקים, ועוד) עומדת SAVE-IT לצד לקוחותיה – אל מול הספקיות השונות- ומנהלת משא ומתן עסקי ולא מתפשר עבור לקוחותיה, לטובת תנאים משופרים והוזלה משמעותית בחשבונות החודשיים.

חיים פרי

מתמחה בניהול מערכות ייבוא וייצוא

בוגר לימודי כלכלה וראיית חשבון באוניברסיטת בר- אילן. בעל ניסיון של למעלה מ 30 שנה בניהול מערכות ייבוא וייצוא ובניהול מערכות כספים בארגונים שונים. חיים פרי משמש כמרצה מבוקש בקורסים, ימי עיון והדרכות בנושאי סחר בינלאומי .קורסי יבוא יצוא וסחר בינלאומי, שפותחו על ידו מועברים בהצלחה רבה במסגרות שונות בכל רחבי הארץ.

מאות בוגרים מרוצים, שדירגו את חיים פרי במשובים בציונים הגבוהים ביותר, מעידים על הערך הרב שהפיקו מלימודיהם ועל הידע הרב שצבר בתחום השילוח.

את הידע והניסיון אנו מגייסים לטובת לקוחותינו ומבטיחים הוזלה משמעותית והתייעלות במערך השילוח הבין לאומי.

רונן רוזנשטיין

מומחה בתחום תקשורת טלפוניה, מוקדי שירות ומכירה ומערכות וידאו

בעל תואר מהנדס חשמל ואלקטרוניקה ולימודי MBA במנהל עסקים, מעל 25 שנות ניסיון בתחומי התקשורת השונים.
מומחה בתחום תקשורת טלפוניה, מערכות (Contact Centers) מוקדי שירות ומכירה ומערכות וידאו.

במסגרת שנותיי בתחום, ניהלתי מספר רב של פרויקטים בתחומי התקשורת השונים בארגוני Enterprise שונים ומגוונים. כמו כן, במסגרת עבודתי רבת השנים בחברות כמו סיסקו, טלרד, בינת תקשורת ומלם-תים, עסקתי בייזום, מציאת הפתרון הנכון, בליווי וניהול של מערכות טלפוניה גדולות, מוקדי שירות לקוחות ופרויקטים בינלאומיים גדולים. מומחיותי בתחום הטלפוניה ומוקדי שירות לקוחות באה לידי ביטוי בהבנה עמוקה של צרכי הארגון, הכרת הפתרונות הנרחבים הקיימים בתחום והבאת הפתרון המתאים ביותר לארגון.

כיום כיועץ, עם ידע עמוק וניסיון רב, אני עוזר לארגונים להתמודד עם האתגרים החדשים בתחומי התקשורת השונים.

 ירון שאול
 קצין בטיחות בתעבורה ומומחה בתחום ניהול ציי רכב 

קצין בטיחות בתעבורה בכיר , בוגר קורס ניהול ציי רכב, בעל ותק של  20 שנים בתחום הרכב. 

בעל עבר ניהולי של תחום התחבורה במס' חברות ובהן מחלקת תחבורה עולמית בחברת הייטק עם ציי רכבים של מעל 2,000 כלי רכב.

במסגרת עבודתי רבת השנים הייתי אחראי על ניהול מחלקה של עשרות עובדים, בניית תקציבי המחלקה, מציאת דרכים לחיסכון תוך כדי שיפור מתמיד ברמת השירות.

כיום עוסק בייעוץ  בתחום  הליסינג , יעוץ בתכנון שטח תפעולי , בדיקת כדאיות למעבר לליסינג/רכישה , כתיבת חוזה ליסינג .